Zpět
 Tenisový turnaj - mládež - Bernartice 30.8.2014

V sobotu dne 30. 8. 2014 proběhl 3. ročník prázdninového turnaje pro děti do 18 let. Obvyklý termín byl posunut až na poslení sobotu na konci prázdnin. Účast trošku menší než obvykle. Zejména na poslední chvíli odřekli hráči od 15 do 18 let!
Hrálo se za pěkného slunečného počasí a u všech soutěžících byla vidět velká snaha a to za podpory rodičů a přátel tenisu, kteří byli přtítomni „za pplotkem“ a fandili svým favoritům.

Průběh a výsledky :

V nejmladší kategorii – ročníky 2007 až 2005 to byl nádherný souboj mezi Jakubem Šušlíkem a Arturem Srokou, když v závěru byl o trošku lepší Arťa.

Kategorie 10 až 13 let byla rozdělena do dvou výkonnostních skupin. Při neúčasti hlavního papírového favorita se bojovalo o každý míček, přičemž vítězství se překlánělo na tu či onu stranu. Po velkém boji ve skupině “amatérů” získal první místo Roman Fedora (Žulová), na druhém se umístil Tomáš Ptáček a třetí skončil Daniel Syrovátka (Žulová).
V nejkvalitnějším zápase mezi Danielem Kozakem a Janem Milčickým (Vidnava) se neustále štestěna převalovala z jedné strany na druhou a nakonec zvítězil pro zejména fyzickou převahu Jan Milčický.

Po drobném občerstvení byli ocedněni všichni účastníc i turnaje ke vší spokojenosti a někteří si i zahráli mezisebou přátelská utkání.

Tenisu zdar a za rok se opět setkáme.

Ing. Jiří Leitman
předseda TK  © 2019  Obec Bernartice   |  Licenční podmínky   |  Prohlášení o přístupnosti